پنج شنبه, 19 بهمن 1396 ساعت 09:33

نمایشگاه صنایع دستی و توانمندیهای هنرمندان شهرستان گنبد کاووس در حال برگزاری است

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی‌ های بانوان شهرستان گنبد کاووس در محل بازارچه دائمی شهرستان در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی اداره

میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان گنبد کاووس : نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی‌های بانوان شهرستان گنبد کاووس همزمان با ایام الله دهه فجر که روز شنبه 14 بهمن ماه  با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس، سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان  و دیگر مسئولان شهرستان در محل بازارچه دایمی صنایع دستی شهرستان واقع در خیابان خیام  افتتاح شد برای بازدید عموم علاقمندان آزاد و رایگان می باشد.

مهندس عبدالقدیر کریمی معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبد کاووس در خصوص برگزاری این نمایشگاه  اظهار داشت: فعالیت و کارهای خوبی به لحاظ محتوا و کیفیت و زیبایی در این نمایشگاه وجود دارد که آثار و صنایع دستی فوق‌العاده بوده و برخی از اقلام به راحتی با نوع خارجی خود قابل رقابت است و حتی زیبایی خاصی نسبت به مدل خارجی خود دارد.

امیر علی گل چشمه سرپرست اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیز گفت : امید  است با برپایی نمایشگاه های صنایع دستی و به نمایش درآوردن هنرهای بومی و منطقه ای هنرمندان، ضمن ترویج این هنر و معرفی بیش از پیش آن، نسبت به حفظ و احیای صنایع دستی منطقه ای بیش از پیش اقدام شده و علاقمندان به این هنر جذب شوند. شایان ذکر است این نمایشگاه از شنبه 14 بهمن ماه آغاز و تا پایان دهه مبارک فجر دایر است و ساعت بازدید صبح ها از 9 الی  14 و عصرها 16 الی 20 برای  عموم علاقمندان آزاد و رایگان می باشد.

خواندن 677 دفعه

ساز سفر پاسارگاد

وب سایت اطلاع رسانی گردشگری فکر سفر

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مجموعه ساز سفر پاسارگاد می باشد.