دوشنبه, 27 آذر 1396 ساعت 11:28

تخفیف10 الی 30 درصدی هتل ها در مثلث طلایی گردشگری ایران تا پایان سال 96

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هتل‌ های سه استان یزد، شیراز و اصفهان از امروز تا بیست و پنجم اسفند ماه سال جاری به گردشگران 10 الی 30 درصد تخفیف می‌دهند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، "محمد رضا نصیری" در این خصوص گفت: براساس تفاهم ‌نامه‌ "مثلث طلایی گردشگری" که بین جامعه هتلداران استان های فارس، یزد و اصفهان منعقد شده است مردم این سه استان تا پایان سال جاری برای رزرو هتل در هر کدام از استان‌های فارس، اصفهان و یزد از تخفیف 10 تا 30 درصدی برخوردار می‌شوند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با بیان اینکه به دلیل نزدیک شدن به فصل زمستان درصد اشغال هتل ‌ها کاهش پیدا می کند، اظهار داشت: از فرصت زیبایی فصل پاییز و جاذبه‌ها و تفریحات زمستانه در استان های کشور به خوبی استفاده نمی‌شود و همین امر سبب می شود که تنها در فصل‌ های بهار و تابستان جذب گردشگر داشته و هتل‌ ها در دیگر ایام سال با کمترین میزان رزرو روبه‌ رو باشند.

نصیری در ادامه توسعه صنعت هتلداری را از زیرساخت های مهم صنعت گردشگری عنوان کرد و گفت: ایجاد واحدهای اقامتی در سطوح چهار و پنج ستاره و طرح توسعه آنها و همچنین ایجاد مجتمع‌های خدمات رفاهی بین ‌راهی از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی اداره کل میراث فرهنگی استان یزد در سال جاری می باشد.

او در پایان از ساخت پنج هتل پنج ستاره در شهرستان‌ های اردکان، میبد و یزد خبر داد و تصریح کرد: بحث بهسازی و بازسازی سرویس‌های بهداشتی بین ‌راهی، بافت تاریخی شهر یزد و مجتمع ‌های خدمات رفاهی که به گردشگران داخلی و خارجی استان کمک کند نیز در دستور کاری قرارگرفته است .

خواندن 705 دفعه

ساز سفر پاسارگاد

وب سایت اطلاع رسانی گردشگری فکر سفر

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مجموعه ساز سفر پاسارگاد می باشد.