سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 10:02

سومین همایش فین در مسیر توسعه و پیشرفت در مجموعه جهانی باغ تاریخی فین برگزار شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سومین همایش فین در مسیر توسعه و پیشرفت در مجموعه جهانی باغ تاریخی فین برگزار شد

 مجموعه جهانی باغ تاریخی فین کاشان شامگاه میزبان سومین همایش" فین در مسیر توسعه و پیشرفت به همت انجمن توسعه فرهنگی و مشارکت شهرداری منطقه چهار کاشان و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان بود.

در این مراسم که به مناسبت نخستین سالگرد تاسیس انجمن توسعه فرهنگی اجتماعی فین و با حضور شماری از معتمدین و شهروندان منطقه  فین برگزار شد، فرماندار کاشان در سخنانی با بیان اینکه عمده رسالت تشکل ها و سازمانهای مردم نهاد مانند انجمن توسعه فین همین پیگیری حقوق شهروندی و مطالبه گری است افزود: اکنون که دشمنان قسم خورده نظام در پی ایجاد فضایی برای از بین بردن امید و روحیه جنگندگی مردمان این دیارند وظایف مسئولین و به تبع آن نهادهای اجتماعی در شفاف سازی و آگاهی رسانی به شهروندان چند برابر می شود.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده توسط انجمن توسعه خاطر نشان کرد: همبستگی و پشتیبانی از نهادهای مردمی و ایجاد اعتماد عمومی بین مردم و مسئولین رمز موفقیت نظام است.

همچنین در این همایش که با گزارش عملکرد یکساله انجمن و همچنین تقدیر از ورزشکاران خطه فین همراه بود  به مناسبت نامگذاری شهر کاشان به پایتخت کتاب ایران از کتاب"  فین به روایت عکس " اثری از قاسم گندمی فینی،  با حضور مسئولین اداره ارشاد شهرستان رونمایی شد.

 در پایان این مراسم ابوالفضل ساروقیان مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان " با اشاره به اهمیت نقش معتمدین در اجرای برنامه های شهری ، این حرکت را برگ زرینی از خدمات دوره جدید مدیریت شهری عنوان و اظهار امیدواری کرد که این همبستگی و اتحاد روز افزون شود و موجبات رضایت شهروندان را فراهم نماید.

 در بخش دیگری از این همایش حجت الاسلام صدیق زاده در سخنانی به بیان مشکلات منطقه و درخواست های مردمی و مهمترین مشکل منطقه " برداشت بی رویه و هدر رفت آب چشمه سلیمانیه به عنوان چشم کاشان و فین" پرداخت که با قول مساعد فرماندار مقرر شد با بررسی موارد مطرح شده توسط فرمانداری، کارگروهی ویژه جهت بررسی این موارد تشکیل شود.

خواندن 631 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 10:11

ساز سفر پاسارگاد

وب سایت اطلاع رسانی گردشگری فکر سفر

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مجموعه ساز سفر پاسارگاد می باشد.